KENETA, AN OVERVIEW

Annunci

One thought on “KENETA, AN OVERVIEW

  1. GENTJAN DAFA ha detto:

    ESHT E KOTE TE KOMENTOJ FAKTIN SE ASKUSH NGA BANORET NUK DIN SE C’ESHT NJE PLAN URBANISTIK, C’ESHT NJE VARJANT PLANI, NJE HARTE TRANSFORMIMI, ETJ…,SIC ESHT I VERTETE FAKTI SE ADMINISTRATA PUBLIKE LOKALE NUK KA INTERES, OSE ME MIRE, NUK KA KAPACITETE (DHE MBESHTETJE NGA ORGANI POLICOR, PRA DORA E SHTETIT) QE GJERA TE TILLA TE NDALEN. PASOJAT E KEQ-NDERTIMIT DO TE SHTOHEN EDHE ME TEJ NESE NUK MEREN VENDIME PER SHEMBJEN E OBJEKTEVE TE NDERTUARA (JO VETEM PA LEJE DHE PA AKT PRONESIJE TE TRUALLIT) PA KRITERE TEKNIKE, PRA PA PROJEKT-PLAN DHE PA STUDIM STRUKTURAL. ”USTALLARET” NE VENDIN TONE KAN KOMPETENCAT E NJE INXHENJERI, ARKITEKTI A GJEOMETRI, GJE QE NE VENDET EUROPJANE AS NUK MUND TE ENDERROHET! TE SHPRESOJM PER NJE TE ARDHME ME TE MIRE… 😦

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

w

Connessione a %s...

Annunci
%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: